חדשות ועדכונים

כל המידע שקשור בפעילויות בית הגידול שלנו

סיקור תערוכה 26.10.13

פורסם על ידי ב- תחת תערוכות כלבי ניופאונדלנד
  • גודל פונט: גדול יותר קטן יותר
  • לחיצות: 12974
  • Subscribe to this entry
  • Print

את תערוכת המועדון של החוג לסאן ברנרד וניופאונדלנד שהתקיימה בחוות הכלבים בכפר הס ביום שבת ה-26.10.13 שפט השופט מר צביקה קופפקברג.

את כיתת הגורים ניצחה הגורה YAMAVALLEY SWEETNOTOUR של ניר רדלמן ומירי אברמסון-הגורה קיבלה ציון מטיח מאד והוכרזה כמנצחת גורים. משם המשכנו לכיתת הצעירים- בכיתת הצעירים נשפטו זכר צעיר-BRAVO, ונקבה צעירה-נטשה.כל אחד לחוד. שני הכלבים הם בבעלותה של קרן רגאל. BRAVO קיבל את הציון מצוין ואת התואר JCAC. ונטשה קיבלה את הציון מצוין, את התואר JCAC והוכתרה כמנצחת הצעירים. לאחר מכן נשפטו שתי נקבות בכיתה הפתוחה- הנקבה YAMAVALLEWY OPRAH WINFREY בבעלות ז'אנה רוזין ומירי אברמסון קיבלה את הציון מצוין ואת התואר R.CAC. הנקבה YOU'RE MY SUNSHINE TENDER EBONY (ג'אז) שלנו קיבלה את הציון מצוין, הוכרזה כמנצחת כתה וקיבלה את ה-CAC השלישי שלה מה שהעניק לה את התואר אלופת ישראל! בכיתת האלופים, הכיתה שסגרה את התערוכה, נשפטו שני כלבים אלופים. בכיתת הנקבות נשפטה הכלבה URSINUS VELUTUS THINK DIFFRENT (קליפסו) בבעלות קרן רגאל-הכלבה קיבלה ציון מצוין, GCAC והוכרזה כמנצחת נקבות. בכיתת הזכרים נשפט הזכר המרשים שלנו-הזכר SMOOTH POWER CAST AWAY (BEARׁׁ) קיבל ציון מצוין, את התואר GCAC, את תואר מנצח הגזע ובסוף התערוכה גם קטף את תואר "כוכב התערוכה"!!!

תודה רבה לחברת רויאל קנין על הפרסום והמתנות. ותודה רבה לאורן צור וחוות הכלבים בכפר הס על האירוח והשירות האדיב כמו תמיד.

b2ap3_thumbnail_1392581_739898666036276_2100550944_n.jpg

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מ'שרון כהן' אסור בהחלט.