בית הגידול - THE BEARS FROM OZ

בית הגידול THE BEARS FROM OZ הוקם בשנת 2012 ומנוהל ע''י שרון כהן.

בית הגידול מתמחה בגידול כלבים מגזע ניופאונדלנד וסאן ברנרד וממוקם במושב בית יצחק בלב השרון.

מטרתנו היא להמשיך ולשבח את גזעי הניופאונדלנד והסאן ברנרד ולהתמקד בגידולם עם השמת דגש על טיפוח אופיים של הכלבים בעל האופי השליו והרגוע, טיפוח פרוותם השופעת וכמובן לא להזניח את יכולת העבודה שלהם ככלבי הצלה במים כמצילי טובעים, ככלבי עבודה ומעל הכול ככלבי משפחה!

כל כלבינו הם כלבי ייבוא אשר יובאו ארצה מבתי גידול מובילים באירופה, כלבינו הם צאצאים לשושלות מפוארות של הגזע ובעלי קווי דם שונים ומגוונים.החיפוש אחר כל כלב שהגיע אל בית הגידול נעשה בקפידה על מנת למצוא את הכלבים הטובים ביותר והבריאים ביותר. אנו צופים כי הזיווגים העתידיים בין כלבינו ייצרו גורים מדהימים וטהורים בעלי אופי נוח במיוחד לגידול ככלבי תערוכות וכמובן ככלבי משפחה.

בנוסף, שמנו לנו למטרה להביא את גזעי הניופאונדלנד והסאן ברנרד לתודעה גדולה יותר במדינת ישראל.

בבית הגידול THE BHEARS FROM OZ כל הכלבים מקבלים יחס כאילו היו חלק בלתי נפרד מבני המשפחה.הכלבים גדלים בצורה חופשית ואינם חיים במכלאות.

אנו גאים להיות בעלי ידע נרחב וגדול לגזעי כלבים זה בארץ, ואנו יותר משמחים לשתף, ללמד, להסביר ולהיפגש עם אנשים המעוניינים להרחיב את אופקיהם בנושא זה.אנו רואים זאת כסוג של שליחות שמטרתה הפצת גזעים אלו בארץ.

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מ'שרון כהן' אסור בהחלט.